PODNĚTY A PŘIPOMÍNKY

PRO OBČANY > PODNĚTY A PŘIPOMÍNKY

Každý, kdo chce vstoupit do diskuze nebo přidat podnět či připomínku, musí být již registrován. Je to jednorázová akce pro vložení kontaktních údajů, kterou není třeba opakovat - Registrace.

Pro vložení příspěvku se musí vždy přihlásit. Je to z důvodu ověření oprávnění k zápisu - Přihlášení.

Veškeré osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s GDPR.

  • František Beneš
    20.01.2017 | 14:25

    842181

    Uvažuje obec o doplnění adres o orientační(modrá) čísla na domy?
    Pro návštěvníky a doručovací služby jsou čísla popisná matoucí a nedostatečná.Orientace v obci dle nich je zcela mimo 21.století

    • Jana Radlová
      23.01.2017 | 09:13

      L. Boháč

      O zavedení čísel orientační obec zatím neuvažuje. Čísla orientační jsou zaváděna v obcích, které mají zaveden systém označování ulic a veřejných prostranství. Bohužel, v naší obci tak tomu není, nelze tedy tam, kde ulice není, přidat k číslu popisnému ještě číslo orientační, to bychom v tom zavedli spíše zmatek, než pořádek.

  • Jiří Pavliš
    21.08.2016 | 18:17

    JP

    Dobrý den,
    zjistěte, prosím, majitele auto SPZ TPJ-46-07 a iniciujte odstranění autovraku.
    Auto stojí na obecním pozemku vedle ulice Litoměřická , p.č. 316, již několik týdnů (možná i měsíců).
    Děkuji,
    Jiří Pavliš

    • Jana Radlová
      01.09.2016 | 07:11

      K. Jelínková

      Je řešeno

    • Jiří Pavliš
      23.10.2016 | 12:28

      jpavlis

      Dobrý den, můžete, prosím, poskytnout informaci, jaký je aktuální stav v řešení? Vrak je stále na místě a zarůstá trávou.
      Zajímají mě podrobnosti, např. jaká je reakce vlastníka ap. Je stanovena lhůta k odstranění?
      S ohledem na fakt, že vrak stojí dlouhodobě na obecním pozemku bez povolení, bude majiteli účtován poplatek v ceně pronájmu pozemku či bude udělena nějaká pokuta?
      Děkuji,
      JP

      • Jana Radlová
        31.10.2016 | 15:54

        K. Jelínková

        Dne 19. 10. byl vrak odstraněn.

  • Zuzana Mendlová
    17.08.2016 | 19:45

    ZM

    Dobrý den, reaguji na vaši odpověď paní Klobásové a posílám několik tipů: kopřivová džungle v Zadní ulici u bývalé skládky; tráva a kopřivy u autobus. zast. u nádraží; neprůchodný chodník od nádraží směrem k Sedlákovým-větve keřů a špína; vysoká tráva na ploše mezi hlavní silnicí a škvárovým hřištěm (letos ještě neposekána); letitá špína u obrubníků v Zahradní ul.(část u knihovny). Vše zjištěno během 5 minut. S pozdravem Z. Mendlová

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím