PODNĚTY A PŘIPOMÍNKY

PRO OBČANY > PODNĚTY A PŘIPOMÍNKY

Každý, kdo chce vstoupit do diskuze nebo přidat podnět či připomínku, musí být již registrován. Je to jednorázová akce pro vložení kontaktních údajů, kterou není třeba opakovat - Registrace.

Pro vložení příspěvku se musí vždy přihlásit. Je to z důvodu ověření oprávnění k zápisu - Přihlášení.

Veškeré osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s GDPR.

  • Zuzana Klobásová
    02.03.2018 | 11:07

    Zuzanka

    Dobrý den,je začátek března a na silnici podél trati směrem k ulici Hraničářská,Na Vyhlídce a Paseky leží haldy štěrku a nad nimi po projetí aut se vznášejí oblaka prachu Proč při procházce s vnučkou máme nedobrovolně dýchat co nechceme Proto ŽÁDÁM o uklid v podobě čistícího vozu S přáním pěkného dne Klobásová

  • Jiřina Švecová
    20.09.2017 | 20:02

    JS

    Dobrý den, ráda bych upozornila na nebezpečný plot dětského hřiště v ulici Alej Sportovců. Plot je roztrhán a trčící dráty mohou děti poranit.Na hřiště si chodí hrát i školka,bylo by vhodné hřiště oplotit bezpečnějším materiálem.Také doporučuji přesunout branku do ulice Zahradní, která je více bezpečná pro vybíhání dětí na silnici. Bylo by dobré pravidelně kontrolovat bezpečnost hřiště, nejlépe stanovit správce.

    • Jana Radlová
      26.09.2017 | 12:29

      K. Jelínková

      Děkuji za upozornění

  • Jiří Pavliš
    15.08.2017 | 09:07

    JP

    Dobrý den,
    doporučuji, aby se OÚ opět obrátil na Magistrát UL, Životní prostředí, s požadavkem na vynucení posekání pole mezi Valtířovem a VB, které bylo na jaře zavezeno kaly.
    Lebeda je už zralá a tak se můžeme těšit na příští rok na ještě bohatší úrodu a vysemenění po celé obci.
    S pozdravem,
    JP

    • Jana Radlová
      01.09.2017 | 09:23

      Libuše Kršková

      V úterý 29.8.2017 se pole začalo sekat. L. Kršková

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím